Volkswagen Tiguan - atnaujintas populiarusis SUV

Naujasis Tiguan.

Atnaujintas populiarusis SUV

Peržiūrėkite automobilius

Įkvepiantis naujas požiūris.

Dar daugiau galios, komforto ir ryšio galimybių – naujasis „Tiguan“ kalba pats už save. Išmanioji technologija užtikrina išskirtines šio modelio galimybes. Šis dinamiškas visureigis keičia požiūrį iš esmės.

Susipažinkite su Tiguan kainomis ir komplektacijomis

Tiguan kainoraštis

Tiguan dabar ir įkraunamas eHybrid hibridas!

Susipažinkite su eHybrid

Išskirtinis išorės dizainas

„Tiguan“ įkūnija nuolatinio tobulėjimo siekį. Apie tai aiškiai byloja jo išskirtinis dizainas. Įspūdingos proporcijos, dinamiškas tikslių linijų priekis, galinga viršutinė linija – išraiškingas siluetas pabrėžia šio automobilio stipriąsias puses: pažangią galios sistemą, patikimumą ir bekompromisį funkcionalumą.

Estetiškas vidus

Erdvus naujojo „Tiguan“ salonas – ideali vieta pažangiai mąstantiems. Į vairuotoją orientuota vairuotojo kabina ir intuityvūs valdikliai leidžia sutelkti visą dėmesį į tai, kas svarbiausia. Pvz., į daugiafunkcį oda patrauktą vairą. Arba į „Digital Cockpit“ prietaisų skydelį su 26 cm (10,25 col.) spalvotu TFT ekranu, kuris yra standartinis „Tiguan Elegance“ ir „Tiguan R-Line“ elementas. „Life“ paketas suteiks jums ir priekiniam keleiviui malonumą įsitaisyti prabangiose ir patogiose sėdynėse. LED vidaus apšvietimas priekyje ir gale bei bendras salono apšvietimas leis sukurti jaukią atmosferą, dvelkiančią aukščiausia kokybe.

Vidaus apšvietimo harmonija

Nuo šiol galite matyti savo „Tiguan“ naujoje šviesoje kiekvieną dieną – subtiliai apšvietę saloną viena iš 30 galimų pasirinkti spalvų. Nesvarbu, ar mėgstate šaltą, ar šiltą apšvietimą, važiuojate ryškiai apšviestomis miesto gatvėmis, ar tamsiu užmiesčio keliu naktį, – atsižvelgdami į nuotaiką galite sukurti tinkamą atmosferą sau ir savo keleiviams.  Salono apšvietimas yra standartinis „Tiguan Elegance“ ir „Tiguan R-Line“ elementas, kuri pasirinktinai galima įtraukti ir į „Tiguan Life“ komplektaciją.

Tiguan R-Line Black style

Išskirtinis stilius tikrąja to žodžio prasme įkūnytas naujojo „Tiguan R-Line Black Style“ priekyje. Radiatoriaus grotelės puikuojasi elegantišku dvispalviu „R-Line“ logotipu. Išorė pasižymi chromuotomis apdailos juostomis, o vidus – dviem blizgios juodos spalvos apdailos juostomis. Juodos spalvos veidrodėlių gaubtai ir langų kraštų apdaila bei 90 % tamsinti galiniai šoniniai langai ir galinis stiklas dar labiau pabrėžia unikalų šio modelio charakterį. Šie išorės akcentai harmoningai dera su trapeciniais blizgios juodos spalvos skydeliais ir juodais „Valencia“ 19 col. lengvojo lydinio ratlankiais. Taip pat galite rinktis „Suzuka“ 20 col. juodus lengvojo lydinio ratlankius arba „Misano“ juodus itin blizgius ratlankius. Tokiu būdu sukuriamas visiškai išbaigtas išorės įspūdis.

Intelektualūs žibintai

„Tiguan“ spinduliuoja iš tolo. Taip pat ir dėl LED galinių žibintų, ir pasirinktinių „IQ.LIGHT - LED Matrix“ priekinių žibintų. „Tiguan Elegance“ ir „Tiguan R-Line“ versijose jie apima ir kampinius žibintus bei yra papildyti dinamine „Light Assist“ sistema ir naujais galiniais žibintais. Priklausomai nuo važiavimo sąlygų atskiri LED matricos segmentai įjungiami arba išjungiami, kad šviesa būtų atitinkamai paskirstyta. Tai užtikrina ramybę kelyje ne tik jums, bet ir kiekvienam, važiuojančiam priešais arba artėjančiam iš priekio. Kita puiki funkcija – integruoti dinaminiai posūkių signalai, kurie rodo kryptį tolydžiai judančia šviesos linija.

Ratlankių pasirinkimas

Kuris padangų ir ratlankių komplektas jūsų „Tiguan“ tinka labiausiai, sprendžiate jūs. Pvz., gal jums patiktų „Misano“ 20 col. lengvojo lydinio ratlankiai, pasirinktinai galimi „Tiguan R-Line“ ir „Tiguan R-Line Black Style“ komplektacijoms?  Pasitikime jūsų sprendimu.

Susisiekite su mumis! 

Susisiekime

Asistavimo vairuotojui sistemos

Naujasis pagalbininkas

Naujasis „Tiguan“, pasitelkdamas pažangių technologijų sistemas, padeda jums sklandžiai pasiekti kelionės tikslą. Viena jų – „Travel Assist“. Vienu mygtuko paspaudimu ji užtikrina aukščiausios klasės komfortą* suteikdama pagalbos monotoniškose ir varginančiose vairavimo situacijose. 

  •  Autostradose ir gerai išvystytuose užmiesčio keliuose „Travel Assist“ padeda nenukrypti nuo eismo juostos ir išlaikyti reikiamą greitį bei atstumą iki priešais važiuojančių transporto priemonių.
  • Ji veikia suderintai su dvigubos sankabos transmisija (DSG) ir leidžia vairuotojui atsipalaiduoti eismo spūstyse bei situacijose, kai reikia dažnai stabčioti.

„Front Assist“ pagalbininkas

„Front Assist“ sistemos avarinio stabdymo ir pėsčiųjų atpažinimo funkcijų dėka jūsų „Tiguan“ gali padėti sumažinti nelaimingo atsitikimo pasekmes arba – idealiu atveju – visai jo išvengti*. Ji gali aptikti pėsčiuosius ir transporto priemones kelyje ir laiku įspėti vairuotoją apie juos. Jei vairuotojas atitinkamai nereaguoja, sistema gali imti stabdyti avariniu būdu.

Reaguoja, kai jūs negalite

Pasirinktinė pagalbinė avarinių atvejų sistema „Emergency Assist“* atpažįsta visišką vairuotojo aktyvumo nebuvimą ir inicijuoja skubios medicininės pagalbos iškvietimą bei bando pažadinti vairuotojo dėmesį**. Jei to padaryti nepavyksta, ji automatiškai stabdo automobilį, kiek leidžia sistemos funkcijos, tokiu būdu galimai padėdama išvengti avarijos.

Apsaugo keleivius ir vairuotoją

Aktyvioji transporto priemonėje esančių asmenų apsaugos sistema, tiek, kiek leidžia jos funkcijos, padeda kritinėse situacijoje, pvz., neišvengiamai artėjant susidūrimui. Ji gali identifikuoti situacijas, kurios kelia avarijos riziką. Tuomet automatiškai uždaromi langai ir pakeliamasis-slankusis panoraminis stoglangis bei įtempiami diržai. Gera žinoti, kad tokia apsauga yra. Dar geriau, jei niekada netektų ja pasinaudoti.