Naujasis Allspace

Naujasis Allspace
Išankstiniai užsakymai prasidėjo!

Susipažinkite

Pasiruošęs viskam

Ilga ratų bazė, papildomai siūloma 7 sėdimųjų vietų konfigūracija ir galimybė tempti iki 2,5 tonos sveriančią priekabą. Su naujuoju „Allspace“ atsiveria naujos galimybės. Šis automobilis tiems, kas mėgsta būti kelyje. 

Užtikrintą laikyseną suteikiantys dizaino sprendimai

Naujasis „Allspace“ žavi išskirtiniu stiliumi: pirmiausia į akis krinta išraiškinga radiatoriaus grotelėmis papuošta priekinė dalis ir elegantiški žibintai. Šios detalės stipriai asocijuojasi su prabangių automobilių segmentu. Visi siūlomi lengvųjų lydinių ratlankiai pabrėžia automobilio sportiškumą, o „Elegance“ įrangos komplekte esantys tamsiai raudoni galiniai LED žibintai ir vientisa atšvaito juosta paryškina tvirtai atrodančią galinę dalį. Išraiškingas naujojo „Allspace“ charakteris palieka neblėstantį įspūdį. Modelio pavadinime greta „Tiguan“ atsiradęs žodis „Allspace“ suteikia galingajam SUV dar daugiau solidumo.

Susipažinkite su Allspace įranga!

Premjeros pasiūlymas nuo 31 350 €

Allspace kainos

Priekiniai IQ.LIGHT LED žibintai
Dinamiška išvaizda, neakinant kitų eismo dalyvių.

Naujasis „Allspace“ spindi puošnumu. Prabangos įspūdį dar labiau sustiprina papildomai siūlomi priekiniai IQ.LIGHT LED matriciniai žibintai. Juose įrengta posūkių apšvietimo sistema, turinti pažangią ilgųjų šviesų perjungimo funkciją „Dynamic Light Assist“. Optimalų šviesos srautą užtikrinantys atskiri LED segmentai išjungiami, priklausomai nuo apšvietimo kelio ruože. Tai leidžia atsipalaiduoti ne tik „Allspace“ vairuotojui, bet ir tiems, kurie važiuoja priekyje arba seka iš paskos. Į komplektą taip pat įeina LED galiniai žibintai ir integruoti dinaminiai posūkių signalai. Posūkio kryptis nurodoma į šalis vilnijančiomis šviesos bangomis.

„R-Line Black Style“ išorės paketas
Stiliaus ir išskirtinumo niekada nebūna per daug

„Allspace R-Line“ modeliui papildomai siūlomas „Black Style“ šaukte šaukia apie išskirtinį stiliaus pojūtį. Radiatoriaus grotelės, ant kurių puikuojasi klasikinis „R-Line“ logotipas, yra dvispalvės: viršutinė ir apatinė linijos chromuotos, o dvi vidinės papuoštos blizgančia juoda spalva. Taip pat išsiskiria juodi bagažinės laikikliai, veidrodėlių korpusai ir langų apdailos juostelės. Visi galiniai langai tamsinti 90 proc., todėl demonstruojant išskirtinį stilių tuo pat metu išlaikoma ir paslaptis. Įvaizdį dar labiau sustiprina juodos trapecijos formos apdailos detalės ir tokios pat spalvos 19 colių „Valencia“ lengvųjų lydinių ratlankiai. Papildomai siūlomi juodi 20 colių „Suzuka“ arba deimantiniais šlifuokliais apdirbti „Misano“ lengvųjų lydinių ratlankiai. Visa tai palieka stiprų įspūdį.

Interjeras
Nuotaiką atitinkantis apšvietimas

Skirtingų spalvų apšvietimas leis pamatyti naująjį „Allspace“ naujoje šviesoje. Iš 30 siūlomų spalvų visuomet galima išsirinkti mėgstamiausią ir susikurti dalykišką arba jaukią nuotaiką. Nepaisant to, ar keliaujate dviese, ar su šeima, važiuojate per ryškiai apšviestą miestą ar tamsiu užmiesčio keliu, interjero apšvietimas leis susikurti Jūsų ir bendrakeleivių poreikius bei nuotaiką geriausiai atitinkančią aplinką.

Unikali išvaizda
Ratų pasirinkimas

Kiekvienas turi savo nuomonę apie tai, koks ratlankių ir padangų derinys labiausiai tiktų „Allspace“. Pavyzdžiui, ką Jūs manote apie papildomai siūlomus 20 colių „Misano“ lengvųjų lydinių ratlankius? Esame tikri, kad išsirinksite pačius geriausius ratus.

Standartiškai visuose mūsų automobiliuose sumontuotos vasarinės padangos. Pagal Lietuvoje galiojančias Kelių eismo taisykles nuo lapkričio 1 d. draudžiama važinėti su vasarinėmis padangomis. Tuo turi pasirūpinti patys vairuotojai.

Interjeras
Skaitmeninės technologijos ir laikui bėgant nesikeičiantis komfortas

Aiškios formos, aukščiausios kokybės apdailos detalės, išskirtinis dėmesys planavimui – naujajame „Allspace“ automobilyje erdvę galima ne tik matyti, bet ir jausti. Pavyzdžiui, įsitaisius komfortiškoje sėdynėje ir paėmus į rankas daugiafunkcį oda aptrauktą vairą. Užtenka mesti akį į prietaisų skydelį, kad suprastum, jog skaitmeninis amžius jau atėjo. Salone įrengti didelės raiškos ekranai ir jutikliniai paviršiai. Per vieną iš tokių valdomas ir „Air Care Climatronic“ oro kondicionierius. Dabar, nepajudinus nė piršto, galima perjungti radijo stotį arba į navigacijos sistemą įvesti kelionės tikslą. Tokią galimybę suteikia papildomai siūloma valdymo balsu sistema.

Įvairūs papildymai
Harman Kardon garso sistema

Allspace siūlo plačią papildomą įrangą, kuri atitiks kiekvieno poreikius. Jums patinka erdvės įspūdis ir šviesa salone? Komplektuokite Allspace su dideliu panoraminiu stumdomu ir pakeliamu stoglangiu. Patinka automobilyje jaustis kaip koncertų salėje? Užsakykite Allspace su Harman Kardon garso sistemos paketu, kuris suteiks itin švarų ir kokybišką garsą salone. 

Turite klausimų apie Allspace, finansavimo sąlygas, draudimą, aptarnavimo kainas?

Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!

Susisiekime