Aptarnavimas / Volkswagen servisas

Kvalifikuotas Jūsų Volkswagen aptarnavimas

Mūsų siekis – būti labiausiai kvalifikuotu servisu visoje Lietuvoje! Štai kodėl mūsų servise naudojama šiuolaikiška ir specializuota Volkswagen įranga, o serviso darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją Volkswagen koncerno rengiamuose mokymuose.


Mūsų servise Jūs galite atlikti tiek garantinį, tiek pogarantinį remontą bei visą įprastinį automobilio techninį aptarnavimą. Vilniaus Volkswagen atstovybės serviso meistrai visuomet pasiruošę visą dėmesį skirti Jums ir padėti išspręsti iškilusias problemas.
 

<p>Kvalifikuotas Jūsų <strong>Volkswagen aptarnavimas</strong></p>

Mobilumo garantija

Jūsų automobilis ne senesnis nei 10 metų ir neturi mobilumo garantijos? Atvažiuokite į „Moller Auto Vilnius" atstovybę ir suteiksime ją nemokamai. 

Baigėsi degalai, nuleido padangą ar išsikrovė automobilio akumuliatorius? Nesijaudinkite, nepaliksime Jūsų stovėti kelkraštyje. Pasinaudokite Volkswagen mobilumo garantija. 

Daugiau informacijos

<p><strong>Mobilumo </strong>garantija</p>

Pagalba kelyje

Jūsų automobilis sugedo kelyje ir Jums reikalinga techninė pagalba Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste? O gal tiesiog ryte neužsiveda automobilis ir nežinote ką daryti, o šalia nėra kaimyno, kuris padėtų?


Jeigu į bet kurį iš šių klausimų atsakėte teigiamai, tai Volkswagen serviso techninė pagalba kelyje Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose visada Jūsų paslaugoms.


Skambinkite mums bet kuriuo paros metu tel. +370 5 234 77 22 
 

<p>Pagalba <strong>kelyje</strong></p>

Pakaitiniai automobiliai

Likite mobilūs, kol Jūsų automobiliu rūpinasi mūsų darbuotojai. Pasinaudokite pakaitinu automobiliu!


Norėdami gauti smulkesnę informaciją apie paslaugas, kreipkitės į serviso skyrių telefonu +370 5 230 46 77


Mūsų pakaitinių automobilių paslaugos įkainiai
 

<p>Pakaitiniai <strong>automobiliai</strong></p>

Automobilio paėmimo ir pristatymo paslauga

Taip pat paprasta, kaip užsisakyti picą į namus. Taupykite savo laiką!

Jums pageidaujant mes galime paimti Jūsų automobilį remontui ar techniniam aptarnavimui Vilniuje iš Jums patogios vietos, o po to pristatyti į Jums patogią vietą. 

Daugiau informacijos

<p>Automobilio paėmimo ir <strong>pristatymo paslauga</strong></p>

Automobilių plovykla

Kiekvienas nori kasdien važinėti švariu ir blizgančiu automobiliu. Tačiau ne kiekvienas žino, kur automobilį nuplauti ir išvalyti galima geriausiai ir už nedidelę kainą.

Nesirūpinkite - patikėkite šį darbą mums! Mes teikiame plataus spektro profesionalias automobilių plovimo ir valymo paslaugas.


Mūsų automobilių plovyklos įkainiai 
 

<p><strong>Automobilių </strong>plovykla</p>

Utilizacija

Jau nuo 1994 metų Volkswagen laikosi visiems koncerno gamintojams privalomos aplinkos apsaugos reikalavimų.  Vadovaudamiesi jais, automobilių konstruktoriai kuria perdirbimui taikomus reikalavimus atitinkančias transporto priemones ir jų dalis. Taip siekiama iš esmės pagerinti Volkswagen produktų savybes pakartotiniam panaudojimui. 

<p><strong>Utilizacija</strong></p>

Kontaktai

Tel.: +370 5 230 46 77

Laisvės pr. 127, LT-06118, Vilnius

Darbo laikas:

Pirm.-Penkt. 8:00 - 19:00

Šešt. 10:00 - 15:00