Apie mus

Apie mus

„Møller Auto Vilnius” – oficialus Volkswagen atstovas Vilniuje. Tai ilgametę darbo patirtį turinti atstovybė Lietuvoje. Pradėjusi veiklą nuo kuklaus pardavimų salono ir nedidelio serviso, įmonė sparčiai plėtėsi ir augo, o dabar skaičiuoja 28 klestėjimo metus.
Įmonėje dirba tik kvalifikuoti specialistai, nuolat besidomintys savo srities naujovėmis. 

Pagrindinės atstovybės veiklos sritys – naujų ir naudotų Volkswagen automobilių pardavimas, automobilių diagnostikos, remonto ir priežiūros darbai, atsarginių dalių bei aksesuarų pardavimas, ilgalaikė automobilių nuoma. Didžiuojamės galėdami kiekvienam klientui pasiūlyti kokybišką produktą bei aukštą atliekamų remonto darbų bei aptarnavimo kokybę.

„Møller Auto Vilnius“ siekis ir tikslas – būti pirmaujančia automobilių pardavimo ir automobilių priežiūros kompanija Baltijos šalyse. Svarbiausias prioritetas – laimingi ir nuolat sugrįžtantys klientai. Tikslo siekiama nuoširdžiu darbu, sąžiningumu bei rūpestingumu.

„Møller Auto Vilnius“ misija ir ateities vizija - siekti, kad „Møller Auto“ būtų unikali ir savita įmonė, išlaikyti poziciją tarp stipriausių ir vertingiausių prekių ženklų. Parodyti „Møller Auto“ stiprybę, užtikrinti Volkswagen standartą bei siekti, kad kiekvienas darbuotojas būtų laimingas ir didžiuotųsi būdamas „Møller Auto“ dalimi. 

Vertybės daro didelę įtaką organizacijos veiklos efektyvumui. Kompanijoje vyraujančios vertybės lemia, kokį elgesio būdą pasirenka darbuotojai įvairiose darbo situacijose. 
Mes kuriame pagrindinius organizacijos veiklos principus, kurie kasdienėse darbo situacijose leistų priimti savarankiškus sprendimus, atitinkančius organizacijos tikslus. Žinomos ir aiškiai suformuluotos vertybės darbuotojams tampa vidinėmis gairėmis, padedančiomis apsispręsti, kaip pasielgti įvairiais atvejais. 

Nuo tada, kai įmonė buvo įkurta, ji puoselėja pagrindines vertybes - sąžiningumą ir patikimumą, aiškumą, iniciatyvumą, plačias pažiūras ir rūpestingumą. Tai atspindi „Møller Auto Vilnius“ atstovybės savitumą bei skatina tobulėti.

Sąžiningumas ir patikimumas
Sąžiningumas ir patikimumas yra svarbiausia kuriant pasitikėjimą su klientais ir kolegomis. Išsakyti ir kovoti už tai, kuo tikime – tai savybė, itin vertinama „Møller Mobility Group“. Tai taip pat reiškia, kad turime būti labiau patikimi, laikytis pažadų ir vadovautis taisyklėmis, reglamentais ir susitarimais.

Aiškumas
Svarbu aiškiai apibrėžti vaidmenis, kokia jų atsakomybė ir įgaliojimai – tik taip pasieksime savo tikslų. Aiškus bendravimas yra būtinas ir kalbant apie klientus, bendradarbiaujant su partneriais ir kolegomis.

Iniciatyvumas
„Møller Mobility Group“ skatinama mesti iššūkį tradicinei išminčiai. Tai būtina, jei norima išbandyti naujus kelius ir sukurti šiuolaikinius darbo procesus.

Plačios pažiūros ir rūpestingumas
Mes rūpinamės savo kolegomis, žmonėmis apskritai, klientais ir aplinka. „Møller Mobility Group“ tikslas yra būti įtraukiančia, rūpestinga, dosnia, plataus mąstymo, lanksčia ir atvira bendrove. Taip kuriame gerą darbo atmosferą.