Apie mus

Apie mus

„Møller Auto Vilnius” – oficialus Volkswagen atstovas Vilniuje. Tai ilgametę darbo patirtį turinti atstovybė Lietuvoje. Pradėjusi veiklą nuo kuklaus pardavimų salono ir nedidelio serviso, įmonė sparčiai plėtėsi ir augo, o dabar skaičiuoja 25 klestėjimo metus.
Įmonėje dirba tik kvalifikuoti specialistai, nuolat besidomintys savo srities naujovėmis. Mūsų tikslas – laimingas ir vėl grįžtantis klientas.

Pagrindinės atstovybės veiklos sritys – naujų ir naudotų Volkswagen automobilių pardavimas, automobilių diagnostikos, remonto ir priežiūros darbai, atsarginių dalių bei aksesuarų pardavimas, ilgalaikė automobilių nuoma.

Didžiuojamės galėdami kiekvienam klientui pasiūlyti kokybišką produktą bei aukštą atliekamų remonto darbų bei aptarnavimo kokybę.

Nuo tada, kai įmonė buvo įkurta, ji puoselėja pagrindines vertybes - sąžiningumą ir patikimumą, aiškumą, iniciatyvumą, plačias pažiūras ir rūpestingumą. Tai atspindi „Møller Auto Vilnius“ atstovybės savitumą bei skatina tobulėti.

Siekiame, kad kiekvienas darbuotojas būtų laimingas ir didžiuotųsi būdamas įmonės dalimi. „Møller Auto Vilnius“ – visada daugiau nei tikitės!